Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Mokra - Oferty wynajmu lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy Maleniska

Maleniska(Mokra + 5 km)

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal komercyjny pod działalność usługowo handlową w miejscowości Maleniska k. Jarosławia. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku parterowym o powierzchni 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Częstochowa

Grabówka,Częstochowa(Mokra + 23 km)

34,54 zł/m²376,40 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia usługowy budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 376,40m2 zlokalizowany w dzielnicy Grabówka w Częstochowie. Nieruchomość wyróżnia się nowoczesną bryłą.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. 1 Maja

Trzech Wieszczów,Częstochowa(Mokra + 23 km)

26,36 zł/m²700 m² 18 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego obiektu usługowo-handlowego zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. 1 maja 7D. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Częstochowa

Częstochowa(Mokra + 23 km)

32,94 zł/m²85 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta w Śródmieściu Do wynajęcia odnowiony lokal użytkowy o powierzchni 85 m , usytuowany na parterze kamienicy, przy jednej z bardziej uczęszczanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Roźwienica

Roźwienica(Mokra + 4 km)

14,29 zł/m²413 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić do wynajęcia lokal o powierzchni ok 413 m2 znajdujący się w miejscowości Roźwienica w okolicy Jarosławia.Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²60,40 m² 3 322 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedmiotem najmu jest lokal handlowo - usługowy nr 1.21 o powierzchni ok. 60,40 m2 w modernizowanym dworcu klasy premium - Częstochowa. Lokal znajduje się na antresoli łączącej budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Mirowska

Śródmieście,Częstochowa(Mokra + 23 km)

36,36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal przy ulicy Mirowskiej ,pomieszczenie główne ok 55 m , duże witryny , wejście od frontu , zejście do użytkowego pomieszczenia , z którego jest niezależne wyjście. Lokal nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Częstochowa(Mokra + 23 km)

23 zł/m²105 m² 2 415 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Neo Nieruchomości prezentuje lokal do wynajęcia w centrum miasta. Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o łącznej powierzchni 107,73 m2 , składający się z: - magazynu 55,86 m2 (szerokie drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Częstochowa

Stradom,Częstochowa(Mokra + 23 km)

35,56 zł/m²45 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 45 m2 , położony na pierwszym piętrze w budynku biurowo- handlowym, w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Kajetanów

Kajetanów(Mokra + 21 km)

23,56 zł/m²191 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

| nowoczesny budynek biurowy na wynajem - 173 m , tylko 10 km od Kielc Do wynajęcia funkcjonalny i reprezentacyjny budynek biurowy o powierzchni użytkowej ok. 173 m (pow. całkowita 191.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Mokra

Mokra,śląskie

34,26 zł/m²108 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Marzysz o własnej działalności? Oferuje 100 m przestrzeni, gotowej do rozpoczęcia działalności Duże pomieszczenie - wcześniej funkcjonował tu sklep spożywczy (meble pozostają,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij